Ataşehir amfi Tamiri

amfi-tamiri

Ataşehir amfi Tamiri

Ses sistemleri Kurulum hizmetleri

Anfi Sistemleri Kullanıcak Metrekareye Göre Ses ayalarının yapılması Ev ve işyerlerindeki Desibelin ayarlanması çok önemlidir çok kaliteli bir amfiniz olsa bile Ses ayarları Düzgün yapılmamış ise Tam verilmi Çalışmaz Uzman ekibimiz işyeri veya evinize gelerek yerinde Amfi Ses sistemini ayarlayıp Size Sorunsuz Teslim etmeyi garanti eder.

Anfi cihazınız veya elektronik kartlarınız mı arızalı ?
Uygun fiyata hızlı tamir ettirmek mi  istiyorsunuz ?

Usta Elektrikçi olarak arızalı Amfi cihaz veya kartlarınızı; fiyat teklifimizi kabul ettiğiniz andan itibaren en kısa sürede tamir edip ve kontrollerini yapıp size ulaştırıyoruz.

Amfi Tamiri

Ataşehir amfi Tamiri Genel olarak amfiler, bir kaynaktan gelen küçük elektronik sinyalleri büyüterek hoparlörden dinleyebileceğiniz birseviyeye yükseltirler. Geçmişten bu güne her ne kadar teknoloji ilerlemiş olursa olsun, çalışma prensipleri hep aynı kalmıştır.

Çoğu zaman aşırı yüklenmeden dolayı amfilerin çıkışlarında çeşitli arızalar görülebilmektedir. Geçen zaman ile beraber kondansetörlerinin arızalanması, potansiyometrelerdeki oksitlenmeler, veya ses girişi kaynaklarındaki voltaj kaçaklarından giişlerinin zarar görmesi sık rastlanılan durumlardandır.

Hasarlı bir amfi tamir edilmediği durumlarda ses sisteminizdeki diğer cihazlara da zarar verebilir.

Amfinizi tamire getirirken dikkat etmeniz gereken hususlar:

  • Amfinizin kablolarını tamire getirmeyin. Kabloların malzeme olarak takip edilmesi zor olduğundan karışıklığa sebep olmaktadır.
  • Amfiniz ağırdır, sizi yarı yolda bırakmayacak bir çantada taşıyın.
  • Amfinizin üzerindeki düğmeler çoğu zaman yerinden çıkabilmektedir. Taşıma esnasında düğmelerin yerinden çıkmamasına dikkat edin. Cihazı teslim ederken düğmelerini kontrol edin.
  • Amfinizin kumandası arızalı değilse servise getirmeyin. Eğer arızalı olduğunu düşünüyorsanız pillerini çıkartın ve teslim sırasında cihazın kumandası olduğunu özellikle belirtin.
Soru SorTelefon Et