Ataşehir Kombi Petek Temizliği

Kombi Petek temizliği

Usta Elektrikçi Üstün Alman Teknoloji Markası olan ROTHENBERGER Ropuls eDM Makinesini Kullanmaktadır Yerden Isıtmlalı Sistemler’de Tam verdim Alınmaktadır.

Yıllarca kullanılan peteklerin, kombilerin zamanla bakıma, temizliğe ihtiyacı vardır. kimi kişiler tarafından petek temizliği yoktur, yalandır gibi hikayeler anlatılabilir. Zira biz de bu sözleri çok duyduk. Petek çürür, delinir gibi yanlış profil size da gelebilir. Bu tür yanlış bilgilere netlikle itibar edilmemelidir. Usta Elektrikçi firmamızın tecrübesine güvenebilirsiniz.

gerçekte bu tür temizliğin ana konusu kalorifer tesisatı temizliğidir. Çünkü asıl kirlilik peteklerde değil tesisatlarda olur. balçık, kireç, çeper Çoğunlukla plastik borularda olur. Bakır boru sistemleri netlikle hijyen gerektirmez. Çünkü bakır boru pislenmez. Bu vakte kadar temizlediğimiz hiç bir bakır borudan pislik gelmemiştir.

Peteklerde savunma için Lüzumlu yağ Mevcut, bu yağ yapılan çalışma ile beraber netlikle petekten çıkmaz ve sistemde kalır. Bunun dışındaki yanlış profil sizlerin kafasını karıştırmasın. Burada deneyimlerimize dayanarak en doğru işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Uygulama avantajları

  • Üç Emniyet uygulamaları ve erk verimliliği:
  • Zemin / ısıtma ve kassan yıkama
  • İşme suyu tesatı yıkama DIN 1988-2 ye göre
  • İşme su tesisatı desenfekte etme
  • Kompakt Ebat ve elverişli şasi
  • Nakliye esnasında ve sitede basit kullanım

Petek Temizleme ve Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

1. Müşterilerimizin mekanlarına gittiğimizde öncelikle tesisat, vanalar, kombi ve petekler gözden geçirilir. Kaçak veya Onarım gerektiren ameliye varsa yapılır.

2. Lüzumlu kontroller yapıldıktan sonra petek temizleme makinanın tesisata monte edilmesi için Lüzumlu mekan belirlenir. Çoğunlukla banyo veya mutfakta Veyahut balkonda bulunan kollektör, radyatör veya havlupan sökülür.

3. Petek temizleme işleminde netlikle mekan kirletilmez.

4. Gider için Lüzumlu olan lavabo, tuvalet Veyahut wc gibi yerler seçenek edilir. 10–15 metre uzunluğunda gider hortumlarımız mevcuttur.

5. Petek temizleme işlemi 2 aşamadan oluşur:

1. aşamada peteklerin ve tesisatların üst boru sistemleri temizlenir.

2. aşamada ise tesisat borularının alt kısımları temizlenir.

6. Çoğunlukla burada Mühim olan nokta şudur: Kombi petek tesisatında pislik, çamur, çeper olur. Buna nazaran radyatör peteklerinde pek Çok pislik olmaz. çünkü ikili yıkama çok ehemmiyetlidir.

7. sıhhatli bir petek temizleme işleminde Müsait makina ve teçhizat seçimi büyük Ehemmiyet taşımaktadır. Basınç değeri 2 BAR’dan yüksek olan bir petek temizleme makinasının kombiye ziyan Eda olasılığı yüksektir. Bu hususta tesisatınızın ziyan görmemesi için en Müsait petek temizleme makinası ve ekipmanları ile hizmet veriyoruz.

8. Temizliğin tamamlanması Çoğunlukla 1–2 saat sürmektedir.

9. Petek temizleme, kombi bakımı, yerden ısıtma sistemleri temizliği alanında, nitelikli makina, malzeme ve ekipmanlarımızla uzun senelerin tecrübesi ile hizmet veriyor, Usta Elektrikçi petek temizleme ve kombi bakımı alanında önder firmalardan birisi olarak alıcı memnuniyet odaklı iddiamızı sürdürmekteyiz. Petek temizliği yaptırmadan Evvel uzman tesisat ustalarımızla görüşebilir, kafanıza takılan bütün sorulara Cevap alabilirsiniz.

Soru SorTelefon Et