Telefon Hattı İnternet Arıza

Ataşehir İnternet hattı Tamiri

Telefon Hattının Önemi Ve Hat Değişim Hizmeti

Günümüz Teknoloji Çağı Ve Bütün Kullandığımız Cihazlar Bir birleri ile Etkileşim iletişim Halinde Bu iletişimi wifi internet yoluyla yapmaktadırlar.

Evinize Bağlıycağınz 8 mb internet hızını Herzaman net 8mb olarak kullanamazsınız Buna En büyük etkenlerden birisi Sinyal Sisteminin Bakır teller ile iletilmesidir. Fiber Teknolojisi ülkemizde bulunmakla beraber Maliyeti yüksek olduğundan Dolayı Hizmet Sağlıyıcılar tarafından Tercih edilmemektedir.  Bakır Teller ile alabilceğiniz Hizmetin limitleri vardır Bakır telin Taşıya Biliceği Sinyal limitleri Fiber’e oranla çok düşüktür. Bakır kablo ile Aldığınız Hizmet Bina içi ankastre gelene kadar hizmet Sağlıyıcınız Sorumludur Bina içindeki Telefon Hattı Sizin Sorumluluk Alanızdadır.

İnternet hattı Tamiri

Hizmet Sağlıyıcınız Eğer Mevcut Daire numaralarınız ankastre  belliyse numaraya Bağlantı Yaparlar Değil ise Yapmak Zorunda Değillerdir. Sizin yetki alanınızda bulunan kısmına Sizin Talebiniz Doğrultusunda Seçiceğiniz Bir “Usta Elektrikçi” Gelip Bağlantısınızı Sorunsuz Şekilde yapmaktadır. Bina telefon Tesisatınız Eski ise Gelen Servis Ekibi Size konu Hakkında Mutlaka Bilgi vericektir Eskimiş Yıpranmış Bakır Tellerin iletkenliği Azaların Buda Modeminize Gelen Sinyalin Düşmesine Sebeb olucaktır.

Servis Ekibi mutlaka yanında Telefon tesisat kablosu getiricektir Jacklar Montaj ekipmanları Mutlaka yanında olucaktır Telefon Tesisat tamir ve Monajı binanın Durumuna Göre 30 ile 60 Dakika Arasında Hatta Bazı binalarda Susta ile Kanallardan Yeniden çekilmesi gerekebilmektedir Bunun Süreside 60 ile  120 Dakika Arsında Değişmektedir. Telefon Tesisatnızdaki Arızalar için Bizi 7 gün 24 saa arıya bilir telefonda Bilgi alabilir Servis Taleb edebilirsiniz. Usta Elektrikçi Markası olarak bütün servis Hizmetlerimiz Garantimiz altındadır.

Soru SorTelefon Et